Ana Sayfa  |   Kurumsal  |   Çalışma Alanları  |   Projeler  |   İletişim
HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA
GMS Mekanik, mekanik tesisat alanında 1997 yılından itibaren hizmet vermektedir.

GMS Mekanik, uluslararası ve yerel standartlara uygun şekilde Fabrika, Showroom, Alışveriş Merkezi, Hastaneler, Toplu Konut ve Kişiye Özel Villalar, Ticari ve İdari Ofisler vb. gibi tüm faaliyet alanlarında Isıtma- soğutma - havalandırma tesisatı, Fuel-Oil, doğalgaz, buhar tesisatı grupları, Yağ ve toz toplama sistemleri, Filtreleme sistemleri, Başınçlı hava ve vakum sistemleri, Su şartlandırma ve katı atık arıtma sistemleri, Yangın tesisat sistemleri, Sıhhi tesisat, Sifonik yağmur toplama sistemleri, Endüstriyel montajlar ve teknolojik borulamalar, Ameliyathane ve steril ortamların iklimlendirilmesi, Otomatik kontrol ve bina otomasyon sistemleri konularında müşteri isteklerini dikkate alarak, optimum maliyet, enerji verimliliği ve işletme sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Fizibilite çalışmaları, proje tasarım, imalat montaj ve devreye alma dahil her aşamada olduğu gibi anahtar teslim projelerde de hizmet vermektedir. Aynı zamanda LEED gibi yeşil bina konseptlerinde projelendirme tecrübesi bulunan mühendis kadrosuyla çevreye duyarlı yapılar oluşturacak bilgi birikime sahiptir.

MİSYONUMUZ
Güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli projeler tasarlayarak, sürekli gelişim anlayışıyla kalite odaklı hizmet anlayışımız ile daha iyiyi hedeflemek.

VİZYONUMUZ
Mühendislik etiğine bağlı kalarak doğru fiyat/kalite oranı ile enerji verimliliği ve alternatif enerji kaynakları konularında müşteri isteklerini dikkate alarak, optimum maliyet, enerji verimliliği ve işletme sağlamak amacıyla çalışmaları sürdürmek


info@gmsmekanik.com 0216 456 33 55 - 0216 456 33 88 Ataşehir / İstanbul